Menu

Tatu cenu uděluje každoročně porota složená z novinářů z nejvýznamnějších odborných publikací v oblasti zemědělství z celé Evropy. Tato cena byla předána při veletrhu SIMA v Paříži v únoru 2017. Pokročilá technologie a speciální schopnosti - to jsou klíče, díky nimž je právě tento stroj tak výjimečný. Traktor je koncipován tak, že nabízí ten největší komfort, hbitost, a to i v úzkém a nerovném terénu. SAME Frutteto S ActiveDrive je vybaveno kyvným ramenem, které umožňuje odfiltrovat výkyvy způsobené přejetím terénních nerovností. Toto řešení umožňuje lepší kopírování terénu, lepší trakci, řízení a brzdné vlastnosti díky vyššímu kontaktu s podložkou. 

Inovativním aspektem těchto strojů je synergie, s níž jsou spojené všechny různé mechanické, hydraulické a elektronické prvky tvořící traktor, pracující v souladu s kontrolou stability a trakce. Funkce adaptivního řízení odpružení se ovládá jednoduchým stisknutím tlačítka. Tato funkce elektronického řídicího systému upravuje tlumiče při odpružení nárazů v reálném čase a umožňuje nastavení měkčí nebo tvrdší tlumicího opatření, podle provozních podmínek. Výsledkem je systém kontroly jízdy, která eliminuje vibrace, takže práce je bezpečnější a pohodlnější.

Kromě toho je traktor vybaven systémem anti - dive, který zabraňuje prokluzu kol a tím je brždění bezpečnější.  Systém anti-roll zase zajišťuje lepší stabilitu a přilnavost na silnici. Frutteto S ActiveDrive nabízí maximální komfort, pernamentní automatické vyrovnávání systému, inovativní odpružení DTC: aktivní odpružená náprava, která zabezpečuje lepší funkce řízení na kluzkém povrchu, zlepšenou trakci a obratnost v těsných a prudkých prostorách, zlepšenou obratnost na silnici.

Mimořádné schopnosti nového Frutteto S ActiveDrive dělají tento traktor spolehlivým spolupracovníkem pro profesionály, kteří potřebují stroj s vynikající přilnavostí, trakcí a stabilitou, a to vše v naprostém bezpečí a pohodlí. Stroje nové řady jsou k dispozici ve verzi S pro práci v ovocných sadech a ve verzi V pro práci ve vinicích.

 

 

Nahoru